Evlere Temizlikçi Bayan Gönderilir
Haftanın 7 Günü 08:00/22:00
0536 033 80 30

Araç Koltuk Yıkama

Araba koltuk yıkama ilgili bilgiler

Araç Koltuk Yıkama: Sera Temizlik araç ve ev koltuğu yıkama da son teknoloji makine ve kimyasalları Kullanıyoruz. profesyonel olarak Mersin’de hizmet veriyoruz.

oto koltuk yıkama

Araç koltuk yıkama işini profesyonel olarak yapmaktayız tüm lekeleri %99 çıkarıyoruz

Servisimiz kapınızın önüne kadar vardır elektrik ve su ihtiyacını karşılayabiliyor sanız sizin gelmenize gerek yok biz mekanınızın önünde araç koltuk temizleme yapabiliriz. 

Yıllarca bu işi yaptığımızdan dolayı araba koltuğu nasıl yıkanır çok iyi biliriz. araba koltukları profesyonel yıkama yapmayınca kötü kokular ve lekeler kalır. Araba koltuk yıkama da biz %99  temizlik sağlarız.

  Araç Koltuklarını nasıl temizliyoruz

Mersin oto koltuk yıkama

oto koltuk yıkama yapıldığında tüm kötü kokular gider

Araç koltuğu nasıl yıkanır: koltuklar ilk önce leke sökücü su karışımı ile ıslatılır.Birkaç dakika bekledikten sonra eğer uygun görülürse fırçalama makinesi ile fırçalanır. daha sonra güçlü Karcher oto koltuk yıkama makinesi ile koltukların suyu çekilir. ilk aşamada çıkmayan leke ve kirler ikinci aşama olarak yenilenir Böylelikle tüm lekeler yüzde yüze yakın çıkmış olur.

Araç koltuk yıkama fiyatları

Mersin’de araba koltuk yıkama fiyatları temizlik şirketleri arasında değişebilir. Bunun sebebi yapılan iyi temiz yıkama ve kullanılan malzemeler ile alakalıdır. Biz Sera temizlik olarak en iyi koltuk şampuanı ve en iyi yıkama makinesini kullanırız.

Standart araçlar için 4+1 bir araç koltuk yıkama fiyatları 2023 yılı itibari ile 350 ₺’dir. Aracınızın yıkanması gerektiği yer merkezden uzaksa artı olarak 20 ile 30 TL arasında yakıt gideri talep edilebilir. Aşırı derecede kirli olan araç koltukları için ekstra ücret 50 TL’dir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Araç koltukları nasıl yıkanır?

Servisimiz kapınızın önüne kadar vardır elektrik ve su ihtiyacını karşılayabiliyor sanız sizin gelmenize gerek yok biz mekanınızın önünde araç koltuk temizleme yapabiliriz.

Oto koltuk yıkama fiyatları ne kadar?

Oto koltuk yıkama fiyatları tipine göre değişiklik göstermektedir Standart araçlar için 350 ₺’dir

Mersin araç koltuk yıkama: Hizmetimiz Mersin’in tüm bölgelerine servis yapıyoruz.

Mersin oto koltuk yıkama şirketi olarak Mersin’de en iyi hizmeti sunuyoruz.

Ev temizlik hizmetleri: evde koltuk yıkama, evde yatak yıkama, ev temizliği, İnşaat temizliği,  tadilat temizliği,Günlük temizlikçi bayan hizmetleri vermekteyiz.

Yapılan en yanlış işlem: koltuk silme işlemidir. Koltuk silme işleminde, koltuk kumaşı ile sünger arasında biriken toz ıslatılarak süngere yedirilmektedir. Koltuk temiz gibi görünse de asıl kir süngerde bırakılmıştır. Buda kokuya neden olur.

Detaylar için Ara