Evlere Temizlikçi Bayan Gönderilir
Haftanın 7 Günü 08:00/22:00
0536 033 80 30

Ev Temizliği

Ev temizliği nedir ? 

Ev Temizliği: kir bulaşıcı ajanlar ve diğer safsızlıklar gibi istenmeyen maddelerin bir nesneden veya ortamdan uzaklaştırılması işlemidir. Temizleme birçok farklı bağlamda gerçekleşir ve birçok farklı yöntem kullanır. Bu temizlik işlerini yapan kuruluşlara temizlik firmaları veya temizlik firması denir. 

Mersinde ev temizliği yaptırmak istiyorsanız önce bizi arayın

Ev temizliğine nereden başlanır ?

 Genelde temizlemede herhangi bir sıra yoktur en kirli olan zor bölümden başlanılır en son zemin temizliği ile biter.

Ev temizlik nasıl yapılır ?

Ev temizliğinde Detaylı temizlik ve yüzeysel temizlik 2 farklı tipte yapılır. Genelde detaylı veya Yüzeysel temizlik olarak İsimlendirilir. Detaylı temizlik yorucu olmak ile birlikte iyi bir temizlik yapılır. Genelde çalışan kesimler için zaman olmayabilir. Bu durumda Sera temizlik şirketinden yardım alabilirsiniz. Biz Sera temizlik olarak Mersinde ev temizlik şirketleri adı altında hizmet vermekteyiz. Her türlü ev temizliğinde size temizlik hizmeti sunabiliriz

Ev Temizlik şirketleri neler yapar ?

Sera temizlik şirketi olarak ev temizliğinde birçok alanda hizmet vermekteyiz. Sizin nasıl bir temizlik hizmeti almak istediğinize bağlı olarak detaylı veya yüzeysel temizliğinizi yapabiliriz. Aşağıda detaylı ve yüzeysel temizlik hakkında kısaca bilgilendirmek istedik. 

Detaylı ev temizliği nedir ?

 Detaylı Temizliğin diğer bir ismi de dip köşe bucak temizliktir. temizlikte detaylı temizliğin önemi büyüktür ev temizliği ikiye ayrılır zor olan temizlik işlerinden biri de detaylı ev temizliği dir. 

Sera temizlik detaylı ev temizliğinde neler yapar

  Mutfak iç dış ve dış temizliği beyaz eşyaların iç ve dış temizliği mobilyaların altının çekilip silinmesi ve süpürülmesi ince temizlik detaylarına dikkat edilmesi detaylı temizliği ne girer. Detaylı temizlik diğer yüzeysel temizlik hizmetlerinden çok daha yorucu ve zahmetli bir iştir.

Detaylı Ev Temizliğinde Neler Yapıyoruz

 Detaylı ev temizleme ekip temizliği işidir 3 ya da 4 kişiden oluşur. Genelde iki temizlikçi bayan bir erkek temizlikçi yapar.

CAM TEMİZLİĞİ: Cam ve kapıların silinmesi pervazlar dahil.

ODA TEMİZLİĞİ: Odalarda bulunan kapalı veya açık tüm dolapların silinmesi

MUTFAK TEMİZLİĞİ: Mutfağın dolap içleri ankastre takımını içinin dışının temizlenmesi ve Buzdolabını 2 ve yüzeysel temizliği yapılması (Dolap içlerinde malzemeler indirilen ve tekrardan geri dizilir yıkanmaz)

LAMBALARIN TEMİZLİĞİ: Avizelerin silinmesi lamba başlıklarının temizlenmesi

ZEMİN TEMİZLİĞİ: Islak ve kuru zeminlerin türüne göre temizlenmesi

Koltuk yıkama ve Yatak yıkama : Detaylı temizleme hizmetlerinde Koltuk Yıkama ve Yatak Yıkama Hizmetimizde gerektiğinde dahil edilebilir. Ek ücret karşılığında.

Yüzeysel ev temizliği nedir ?

Yüzeysel temizleme detaylı ev temizliğinden daha basit fazla yorucu olmamak kaydıyla kısa zamanda yapılabilir. Sera temizlik olarak uygun ev temizlik fiyatları ile siz müşterilerimize kısa zamanda yüzeysel temizlik yapabiliriz

Sera temizlik yüzeysel ev temizliğinde neler yapar

 Yüzeysel ev temizliğinde şunlardan bahsedebiliriz mutfak dolabının yüzeysel temizliği dolaplarının temizliği zemin süpürüp silmek.

Yüzeysel Ev Temizliğinde Neler Yapıyoruz

Yüzeysel temizlik yapılacak yerde 1, 2, 3 personel gelir yüzeysel temizlik hizmetini yapar.

CAM SİLME: Cam ve kapıların silinmesi

ODA TEMİZLİK: Odalarda bulunan mobilya ve eşyaları yüzeysel temizliği

MUTFAK TEMİZLİK: Mutfak dolaplarının temizlenmesi

LAMBALARIN TEMİZLİĞİ: Avizeler ve lamba başlıklarının silinmesi

ZEMİN TEMİZLİK: Kuru ve ıslak zeminlerin silinmesi

Ev temizliği fiyatları ne kadar ?

Temizlik fiyatları

Ev temizlik fiyatları Mersin temizlik şirketleri arasında farklılık olabilir temizlik minimum 1000 TL ile Maximum 5000 TL arasında temizlik fiyatları vardır.  Evet merak ediyorsunuz temizlik şirketleri fiyatları ne kadar diye her evin boyutu ve yapılacak işin türüne göre temizlik fiyatları da değişiklik gösterir temizlik fiyatları hakkında daha iyi ve net cevaplar almanız için bizim iletişim numaramız dan bizi arayınız 7/24 arayabilirsiniz biz size detaylı fiyat teklifi verebiliriz.

Detaylar için Ara