Evlere Temizlikçi Bayan Gönderilir
Haftanın 7 Günü 08:00/22:00
0536 033 80 30

Hakkımızda

Hakkımızda: SERA ev temizlik şirketi kalabalık ekibi, hijyen kurallarına uygun ekipmanları ve kaliteli deterjan çeşitleri sayesinde, bina içi ve bina dışı tüm temizlik hizmetlerini vermektedir.

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren temizlik firmaları, minimum süre içinde mekânın iç ve dış temizliğini tamamlayarak, zaman tasarrufu sağlar. İş hayatını ve ev düzenini aksatmadan yapılan kapsamlı temizlik sayesinde, günlerce huzurlu kullanılabilecek ortamlar yaratır. Temizlik esnasında kullanılan kimyasallar, insan sağlığı düşünülerek özel seçilmiştir. Kullanılan vakumlama gücü yüksek makineler ise temizlenen mekânın hemen kullanılabilmesine olanak tanır.  Profesyonel ev temizlik şirketi hayatınıza girmesi, kendiniz ve sevdikleriniz için fazladan vakit ayırma şansı yaratır.

Sera Temizlik Hizmetleri Hakkında

Fabrika temizliği, okul temizliği, otel ve tatil köyü temizliği, apartman temizliği, villa temizliği, resmi kurum temizliği ve dış cephe temizliği gibi temizlik hizmetleri için, ayrı ve deneyimli bir ekip çalışır.

SERA TEMİZLİK yapılan temizliği güvenli hale getirmekte, mekândaki tüm bakterileri yok etmektedir. Binada bulunan kapı ve pencerelerin, mobilya ve döşemelerin temizliğini yapan, lavaboları hijyenik hale getiren çalışanlarımız, mekanın havasını değiştirerek sahibine teslim eder. Özel makineler ile yıkanarak ve kuru vaziyette teslim edilen halı ve koltuklar, parlak ve yumuşak görüntüsü sayesinde mekânı kullanan tüm bireylerin sağlığını güvence altına alır. Profesyonel bahçe ve havuz temizliği sayesinde, günlerce uğraş ile yapılabilecek işi yalnızca birkaç saat içinde tamamlama şansı yaratır.

Sera Temizlik İle Her zaman Daha Temiz

Kaliteli temizliği en hesaplı şekilde edinmek için, Sera Temizlik ile iletişime 0536 033 80 30 geçmek yeterlidir. Düzenli olarak ev temizlik hizmeti verilen müşterilere özel indirimleri ve ödeme kolaylıkları sayesinde, her bütçeye uygun periyodik veya kapsamlı genel temizlik hizmeti alınabilir. Kontrolden geçirilerek sahibine teslim edilen mekânlar, uzun süre konforlu barınma garantisi oluşturacaktır.

Detaylar için Ara