Evlere Temizlikçi Bayan Gönderilir
Haftanın 7 Günü 08:00/22:00
0536 033 80 30

İnşaat Temizliği

İnşaat temizliği nedir ?

İnşaat sonrası ev temizliği, yeni evinizin boya, Alçı, çimento, kireç, ve diğer kalıntıların temizliğine inşaat sonrası temizliği veya inşaat temizliği denir.

İnşaat sonrası temizliği nasıl yapılır ?

Yeni bir ev aldığımızda inşaat sonrası ev temizliği nasıl yapılır diye aklınızda bir çok soru meydana gelir. İnşaat temizlik kolay bir iş olmamak ile beraber aynı zamanda profesyonel İnşaat temizlik şirketleri için sorun değildir. Bilinçsizce yapılan inşaat temizliği sonuçları sizin için ağır sonuçlar doğurabilir.

Göründüğünden çok daha fazla işçilik bilgi ve beceri isteyen aynı zamanda ekipman ve kimyasallara da ihtiyaç duyulur. Bu bağlamda eğer İnşaat temizliğinde daha önce iş yapmadıysanız bu yorucu İnşaat temizliğini profesyonel temizlik şirketlerine bırakmanız daha iyi olur. Mersin’de en iyi inşaat sonrası temizlik şirketi olarak Sera temizlik diğer inşaat sonrası temizlik şirketleri den daha iyi inşaat temizliği yapar

İnşaat temizliği nasıl yapılmalı ?

 Eğer inşaat sonrası temizlik nasıl yapılmalı Sorduğunuzda size Öncelikle bu işin zor olduğunu bilgi ve beceri olmadan yapılmayacağını hatırlatırız.

İnşaat sonrası ev temizliği

İnşaat temizliği normal eşyalı ev ve boş ev temizliğinde daha farklıdır.  Mersin’de inşaat sonrası temizlik fiyatları 250 TL ile 1500 TL arasında değişiklik gösterebilir.

İnşaat temizliğinde püf noktaları size bilgi amaçlı aktarmak istiyoruz. Öncelikle güçlü bir vakum makinesi olması gerekiyor bütün kalıntıların tozlarını çekebilmeniz için. diğer ekipmanlar olarak kazıyıcılar fırçalar tel fırçalar gerektiğinde büyük silindir makinesi olması gerekmektedir. Birçok kimyasal ve temizleyiciler size gerekecektir. Öncelikle inşaat sonrası temizlik yapmak için bütün çimento atıklarına ve kireç artıklarını temizlemeniz gerekmektedir 

Ayrıca camlarda olan bantları çekmeniz ve kaba atıkları da toparlamanız gerekmektedir. kaba atık toplama işi bittikten sonra ince Detaylara geçmeniz gerekiyor ince detaylar biraz yorucu olabilir. bunun için Ekstradan bir bilgi olması şart Bu bağlamda dikkat etmeniz gerekmektedir. Banyoda fayanslarda ki ince tozları çıkartmak büyük bir sorun olabilir sizin için fakat bazı kimyasallarla temizlenmesi mümkündür. 

Camların silinmesi için de profesyonel ekipman gerekmektedir. İnşaat sonrası cam temizlik normal bir evin ki gibi temiz değildir. Birçok silikon artığı yapışkan ve bantlar dan kurtulmanız gerekiyor. Daha sonra inşaat sonrası zemin temizliği ve parke temizliği bittikten sonra yeni evinize taşınma hazırlığını yapabilirsiniz.

İnşaat ev temizliği için gerekli malzemeler

Yeni sıfır ev temizliği için gerekli malzemeler Eğer bir profesyonel inşaat temizlik firması ile çalışma yapmak istemiyorsanız ve bu malzemeleri almak istiyorsanız size çok maliyetli olabilir. yaklaşık olarak 5-6 bin lira gibi bir maliyet çıkabilir.

İnşaat sonrası ev temizliği için gerekli malzemeler nelerdir ?

1 adet güçlü vakum makinesi ıslak ve kuru, temizlik fırçası,Çek pas, kazıyıcı, jilet, büyük boy çöp poşetleri, kuru süpürge, birçok çeşitli kimyasallar, ne en az 3 ya da 4 personel gerekmektedir.

İnşaat sonrası banyo fayans temizliği nasıl yapılır ?

İnşaat sonrası banyo ve Fayans temizleme nasıl yapılır aslında profesyonel Ellerden yapıldığında kolay bir işlemdir. İnşaat sonrası Fayans temizleme daha önce yapmayan kişiler için tamamen işkenceye dönüşebilir. Siz temizledikçe o tekrardan boyama yapar kireç artıkları tekrardan ortaya çıkmaya başlar. Bu bağlamda inşaat sonrası Fayans temizliği en iyisi temizlik şirketlerinin yapmasıdır.

 Yeni evin banyo ve fayans temizliği nasıl yapılır?

 Öncelikle tüm kalıntıları temizledikten sonra yazıcılarla büyük parça kireç ve çimento atıklarını temizlenir. daha sonra 2 ya da 3 defa Sabunlu su ile yıkanır. hala çıkmayan devam ediyorsa sirkeli su veya banyo ve fayans temizleyici kireç sökücü kullanmak gerekir.

Pimapen bant temizliği

Pimapendeki kurumuş yanmış bantları nasıl çıkar.?

İnşaat temizliğinde en zorlayıcı kız Pimapen bantlarını sökülmesi ne kazanmasıdır. İnşaat temizliğinde yanmış kurumuş bant çıkarma işlemi tamamen bir kabusa dönüşebilir sizin için biz Sera temizlik şirketi olarak uygun kimyasal ve kazıyıcı kullanılarak zahmetsizce sizin için bu bantları çıkartabiliriz. Kurumuş ve yanan bantlar iş gücü ve masraf gerektirdiği için inşaat temizlik fiyatlarına dahil değildir. Pimapen bant sökücü için ayrıca fiyat isteyiniz.

İnşaat sonrası ev temizlik fiyatları

İnşaat sonrası ev temizlik fiyatları normal eşyalı ev ve boş ev temizliğinde daha farklıdır.  Mersin’de inşaat sonrası temizlik fiyatları 250 TL ile 1500 TL arasında değişiklik gösterebilir. İnşaat temizliğinin fiyat aralığı inşaatın büyüklüğüne ve kirlilik boyutuna bağlıdır. Sera temizlik ile çalıştığınızda inşaat sonrası temizlik fiyatları nı en uyguna yaptırabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

İnşaat sonrası ev temizliğini kendim yapabilir miyim ?

İnşaat temizleme zorlu ve yorucu bir iş olduğundan dolayı eğer herhangi bir bilginiz yoksa Sizin için çok zor olabilir sizin yapmanız Doğru olmayabilir.

İnşaat sonrası temizlik fiyatları ne kadar ?

İnşaat temizlik fiyatları Bir artı bir evler 5 artı 1 ev arasında ortalama fiyatı 250 ile 1500 TL arasındadır.

Pimapen de bulunan kurumuş ve yanmış bantlar nasıl çıkarılır ?

Kurumuş ve yanlış bantları çıkarması çok zordur. Bazı kimyasallar bu kurumuş yanlış bantları çıkarır. Sera temizlik şirketi olarak bu ürünü bizden temin edebilir veya bizden çıkarmamızı isteyebilirsiniz uygun fiyat karşılığında size bu konuda yardımcı olabiliriz. 

Detaylar için Ara