Evlere Temizlikçi Bayan Gönderilir
Haftanın 7 Günü 08:00/22:00
0536 033 80 30

Ev Dezenfekte

Uygun Ev dezenfekte fiyatları ile ev dezenfekten izi yaptıra bilirsiniz

Ev dezenfekte hizmeti özellikle covid pozitif çıkan bireylerin negatif sonuç vermesi ile birlikte ortamı dezenfekte etmek amacıyla sıkça gerçekleştirilen bir uygulamadır. Ev bireylerinde çıkan vakanın negatife dönmesi ile beraber ev dezenfeksiyon hizmeti almanız tavsiye edilmektedir. Bu hizmeti aldıktan sonra dilerseniz belli periyodlarla tekrar da yaptırabilirsiniz. Uygun ev dezenfekte fiyatları için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ev Dezenfekte Fiyatları

Ev dezenfekte fiyatları mekanın büyüklüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ortalama ev dezenfekte ve ilaçlama fiyatları 250 ₺ ile 500 ₺ arasındadır. Apartman ve diğer ortak kullanım alanları için dezenfekte fiyatları alan büyüklüğüne göre fiyatlandırılır.

Ev Dezenfekte Fiyatları Mersin

1+1 Dezenfektan sor ₺
2+1 Dezenfektan sor ₺
3+1 Dezenfektan sor ₺
4+1 Dezenfektan sor ₺

Dezenfeksiyon  ev, iş yeri okul toplu yaşam alanları, sağlık açısından büyük önem arz etmektedir. Uygulama yöntemi diğer kimyasal maddelerden etkilenmeyen bir uygulamadır. Nano Gümüş İyon Teknolojisi Dezenfeksiyonu

Sera dezenfeksiyon şirketi  dünyaça ünlü Virkon S, desenfektan çözüm ortağıdır. Virkon S,  limon kabuğu kokuludur. İçeriğindeki peroksijen bileşikleri ve organik asitler sayesinde güçlü bakterisid, virüsid ve fungisit etkiye sahiptir. 500’den fazla virüs suşuna (FMD, AI, Campylobacter ve Salmonella dahil), bakterilere ve mantarlara karşı etkisi bağımsız laboratuar testleri ile kanıtlanmıştır. Virkon S’in insan ve hayvanlara zararlı etkisi yoktur,çevre dostudur. Korozyon etkisi yoktur. Suyu etkili şekilde dezenfekte eder.

Dünya’nın En İyi En Dezenfektanı Virkon S Dünya’nın tüm ülkelerinde kullanılan ve üniversite kitaplarında okutulan Virkon S dezenfektanı E.P.A onaylıdır.Kuş gribi ve şap hatalığına karşı tek etkili olan dezenfektan Virkon s dir. Soğuk kış aylarını sıcak ve sağlıklı ortam olmasını sağlar. Biyo güvenikte bir numaradır. Bu sonuçlar bağımsız,tarafsız araştırmalarla elde edilmiştir. A.B.D E.P.A etkinliği ile süs kuşları ve kümes hayvanlarında viral patojenlere karşı etkinliği onaylanmıştır.

Sera dezenfektan hizmeti alanlarında özel ekiplerle çalışmaktadır. Bunun gibi desenfeksiyon uygulamasında pratiklik önemlidir. Bunun için en iyi dezenfektan elemanları yaşam noktalarına yönlendirilmektedir. Sera Profesyonel dezenfektan işletmeleri daima titizlikle işlemlerini uygulamaktadır. Açık alanlarda olduğu kadar kapalı alanlarda da etkili desenfeksiyon uygulamaktadır. Hizmetler dahilinde garantili uygulamalar yapılmaktadır.Sera dezenfeksiyon firmasi Hizmet prensipleri ile yaşam alanlarınızda sizi her türlü virüslerden uzak tutmak için 7/24 hazırdır. Bu hizmet için müşteri memnuniyeti her zaman öncelikli kılınmaktadır.

Sağlık Bakanlığı, Çin’de ortaya çıkan ve suratla dünyaya yayılan korona virüs için alarma geçti. Virüsten korunmak için tüm tedbir yollarını alan Sağlık Bakanlığı, virüsten korunma aşamalarını anlatan broşürler ve afişler hazırlatarak web sitesinde yayınladı. El temizliğinin önemine dikkat çekilen broşürde, vatandaşlara korona virüsten korunmak için hapşırık ve öksürükten  sonra, yemek hazırlamadan önce ve sonra, tuvalete girerken ve çıkınca, canlı ve ölü hayvanlarla temas sonrasında ellerin yıkanması ve desenfekte edilmesi uyarısında bulunuldu.

Detaylar için Ara