Evlere Temizlikçi Bayan Gönderilir
Haftanın 7 Günü 08:00/22:00
0536 033 80 30

Ev Temizlik Şirketleri Neler Yapar

Mersin’de Ev Temizlik Şirketleri Neler Yapar? yazdığınız için Google sizi Mersinde en iyi temizlik şirketi olan seratemizlik.com sayfamıza yönlendirdi.
Bunun sebebi, SERA TEMİZLİK ŞİRKETİ olarak web sitemizde en iyi açıklamayı sizden Aldığımız Yorumları ve müşterilerimize ev temizliği hakkında daha fazla bilgi paylaşımında bulunduğumuz içindir.

Mersin’de Ev Temizlik Şirketleri Neler Yapar? sorunuza yaptığımız Bir kaç Hizmetten bahsetmek isteriz Mersin’de diğer temizlik şirketleri gibi SERA TEMİZLİK ŞİRKETİ de Ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, Eşyalı ev temizliği, Eşyasız ev temizliği Koltuk yıkama,Yatak yıkama, Araç koltuğu yıkama, Boş ev temizliği,Temizlikçi bayan hizmeti ve diğer bir çok alanda Ev temizlik hizmetleri vermekteyiz.

Şimdi gelelim sorduğunuz sorunun cevabına Mersin’de Ev Temizlik Şirketleri Neler Yapar?
Mersin’de temizlik şirketleri genelde yüzeysel temizlik olarak tabir ettiğimiz dolap içleri hariç sadece görünen kısımları temizlerler. Biz Sera temizlik olarak sizin isteğinize göre dolap içleri dahil olmak üzere köşe bucak temizlik yapabiliriz.

EŞYALI EV TEMİZLİĞİNDE NELER YAPIYORUZ

Eşyalı ev temizliği detaylı ve detaysız iki farklı Temizlik yöntemimiz var. Ev temizliğini detaylı veya detaysız olacağını bize müşterilerimiz bildirir. Biz müşterilerimizin isteklerine göre temizlik yaparız.

Detaylı Ev Temizliğinde Neler Yapıyoruz
Detaylı ev temizliği ekip temizliğidir 3 ya da 4 kişiden oluşur. Genelde iki bayan bir erkek temizlikçi yapar.
CAM TEMİZLİĞİ: Cam ve kapıların silinmesi pervazlar dahil.
ODA TEMİZLİĞİ: Odalarda bulunan kapalı veya açık tüm dolapların silinmesi
MUTFAK TEMİZLİĞİ: Mutfağın dolap içleri ankastre takımını içinin dışının temizlenmesi ve Buzdolabını 2 ve yüzeysel temizliği yapılması (Dolap içlerinde malzemeler indirilen ve tekrardan geri dizilir yıkanmaz)
LAMBALARIN TEMİZLİĞİ: Avizelerin silinmesi lamba başlıklarının temizlenmesi
ZEMİN TEMİZLİĞİ: Islak ve kuru zeminlerin türüne göre temizlenmesi

KOLTUK VE YATAK YIKAMA: Detaylı ev temizlik hizmetlerinde Koltuk Yıkama ve Yatak Yıkama Hizmetimizde gerektiğinde dahil edilebilir

Yüzeysel Ev Temizliğinde Neler Yapıyoruz

Yüzeysel temizlik yapılacak yerde 1, 2, 3 personel gelir yüzeysel temizlik hizmetinizi yapar.

CAM SİLME: Cam ve kapıların silinmesi
ODA TEMİZLİK: Odalarda bulunan mobilya ve eşyaları yüzeysel temizliği
MUTFAK TEMİZLİK: Mutfak dolaplarının temizlenmesi
LAMBALARIN TEMİZLİĞİ: Avizeler ve lamba başlıklarının silinmesi
ZEMİN TEMİZLİK: Kuru ve ıslak zeminlerin silinmesi

Ev Temizlik Fiyatları Ne kadar?

Ev temizlik fiyatları evinizin büyüklüğüne oda sayısına sizin nasıl bir temizlik istediğinize bağlıdır ortalama temizlik fiyatları 150 Tl den 1500 TL’ye kadar çıkabilir.
Biz Mersin Sera temizlik şirketi olarak telefonda Ev temizlik fiyatları vermek istemeyiz. Bunun sebebi sizin ve bizim için yanıltıcı bir durum meydana getirebilir.
Bu olumsuz durumun oluşmaması için ücretsiz servisimizden yaralanabilirsiniz bizi 0536 0 33 80 30‘dan arayarak ücretsiz ev temizlik keşfi için başvuruda bulunabilirsiniz en kısa zamanda gelir en ucuz ev temizlik fiyatlarımızı size sunabiliriz.

Mersin temizlik şirketleri arasında SERA TEMİZLİK yaptığı bütün temizlik işlerinde %100 memnun kalmanız için çaba gösterir. Mersinde en iyi temizlik şirketi olarak %100 müşteri memnuniyetini Garanti edebiliriz.
Evinizin temiz ve düzenli olduğunda mutlu olduğunuzu biliyoruz yıllardır mutlu müşteri görüyoruz eğer siz de Mersin’de ev temizliği yaptıracaksanız Sera temizlik Şirketini denemenizi tavsiye ederiz.
Mersin’de bir temizlik şirketinden beklentinizin Çok Ötesinde en iyi ev temizlik hizmetlerini sunarız.

Bir yorum bırakın

Detaylar için Ara