Evlere Temizlikçi Bayan Gönderilir
Haftanın 7 Günü 08:00/22:00
0536 033 80 30

Mersin Temizlikçi Bayan

Mersin temizlikçi bayan hizmetimiz gündelik ev temizlik için vakit bulamayan ev hanımları ve çalışan bayanlar için ideal bir hizmettir.

Temizlikçi Bayan Fiyatları

Gündelik temizlikçi bayan ücretleri 200  Detaylar için Arayınız lütfen

Öğlen yemeği müşterilere aittir.

Yüzeysel Ev Temizliğinde Neler Yapılır.

Cam Temizliği
Kapı Temizliği
Balkon Temizliği
Banyo Temizliği
Mutfak Yüzeysel Temizliği
Odalar Yüzeysel Toz Temizliği
Odalar Zemin Temizliği
Hariç Tutulan Temizlik İşleri: Halı Silme, Koltuk Silme, Duvar Silme, Perde Yıkama Asma (20 kg ağırlık yukarısı eşyalar kaldırılarak veya çekilerek altları temizlenmez)

Çalışma Saatleri En geç 9:00/17:00

Temizlikçi kadınlar ev temizliğinde profesyonel temizlikçi kadınlardır. mersin temizlikçi bayan lar ev temizliği konusunda deneyimli ve pratik tirler.

Güvenlik : Temizlikçi bayanlar Güvenilir mi ?

Temizlikçi bayanlarımıza Maddi/Manevi güvene bilirsiniz bayan temizlikçiler firmamıza katılmadan önce haklarında genel güvenlik kontrolü yapılır. Herhangi bir güvensizlik algıladığımızda iş başı yaptırılmaz.
Ev temizliği yapan bayanlar daima birlikte çalıştığımız bayanlar’dır siz değerli müşterilerimize herhangi bir konuda rahatsızlık vermeden ev temizliği yaparlar.

Temizlik Hizmet Türü : Ev temizliği için 2 farklı hizmet sunuyoruz.
1. Temizlikçi bayan gönderimi – Evinizin büyüklük durumuna göre ( isteğe bağlı ) 1 veya daha fazla temizlikçi bayan gönderilir. Temizlikçi bayanlar yanlarında sadece temizlik bezi getirirler diğer temizlik ürünlerini sizden kullanırlar.

Temizlikçi Bayan Evde Ne İş yapar ?
Pencere ve Kapılar silinmesi,Mutfak Yüzeysel Temizliği,Mobilyaların Toz alınması,

Mersin temizlikçi bayan

Genel Zemin Temizliği,Banyo/wc Temizliği,
Neler yapılmaz ? ( Koltuk silme,Halı silme,Perdeler,Duvar silme )

Temizlikçi bayanların Çalışma Saatleri
Temizlikçi kadınların çalışma saatleri sabah 9:00 akşam 17:00
1 bayan 120-130 metre kare ev de genel temizlik yapabilir . eviniz 130 metre kare üstüyse lütfen iki bayan tercih ediniz

2. Ekip Temizliği – inşaat ve tadilat sonrası temizlik için Evinizin köşe bucak temizliği 3-4 personel tarafından yapılır. Tüm temizlik ürünleri,temizlik malzemeleri ve makinelerimizle geliyoruz evinizi en iyi şekilde temizliyoruz.
Ekip Temizlikte Neler Yapar?
Pencere Kapılar silinmesi, Mutfak iç/dış Temizliği, Mobilya iç/dış Toz alınması, Genel Zemin Temizliği, Banyo/wc Temizliği, Koltuk Yıkama (Makine ile),

Tek yaşayan erkek müşterilerimizin DİKKATİNE Yalnız yaşayan erkek temizlikçi bayan gönderildiğinde bey müşterimiz ev den çıkar. Anahtarı güvenle temizlikçi kadına teslim eder temizlik bitiminde temizlikçi bayanımız müşteriyi ara ve anahtarı teslim alır.

Mersin Temizlikçi bayan olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında. Müşterilerimiz ile elemanlarımız arasında bir iletişim köprüsü kurar ve çalışma esnasında herhangi bir aksilik yaşanmaması için çalışırız.

 

 

Bir yorum bırakın

Detaylar için Ara