Evlere Temizlikçi Bayan Gönderilir
Haftanın 7 Günü 08:00/22:00
0536 033 80 30

Mersin Yatak Yıkama

Mersin Yatak Yıkama ve temizlemenin zamanı geldiğini Kabul edin Yatağınızda çok zaman harcıyorsun. Uyurken, okurken, dizüstü bilgisayarla saatlerce otururken ya da yemek yerken.

Mersin yatak temizleme

Mersin yatak yıkama firması olarak yataktaki tüm lekeleri çıkartıyoruz

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Yatak Yıkama Önemlidir.

Sera Temizlik yatak temizliğinde en iyi yatak temizleme şirketidir. Eve döndüğünüzde sağlıklı ve huzurlu bir ortamda dinlenmek ve yeni gün için enerji depolamak istiyorsanız yataklarınızın her zaman temiz olması gerekir. En kısa süreler içinde en ekonomik bütçelerle tamamladığımız Yatak yıkama işleminin sonucunda yataklarınız ilk aldığınız günkü görünümlerine kavuşurlar. ve yataklarda oluşan mayt, bakteri ve akar temizliğinde en üstün kalitenin sağlandığı hizmetlerimiz sayesinde her türlü yatak zarar görmeden temizlenmiş olur.

Mekan Yatak Yıkama Ve Temizleme

İyi bir gece uykusu çoğu zaman yatağın kalitesine bağlıdır. Mekan Yataklarınızın temiz ve bakterilerin temiz olduğundan emin olun. Temizlik hizmetleri ile istenmeyen toz akarlarına veya yatak böceklerine elveda deyin.

Yatarken sizi rahatsız eden ve uyuması hiç hoş olmayan şeylerden biri de idrar lekeleri ve kokusudur.

Evde bebeğiniz varsa, o zaman bu oldukça yaygın bir şey olabilir. Çocuklar tarafından yatak ıslatma da yaygındır. Ve böyle bir durumda, üzerinde uyumadan önce idrar lekelerinden ve kokudan kurtulmak isteyeceksiniz.

Artık yatak temizletmenin iyi bir fikir olacağını düşünmüyor musunuz? Özellikle cepten çok hızlı sadece bir tıklama veya arama ile yapılabildiğinden emin olun, sadece yüzeysel sanitasyon değil, aynı zamanda güçlü temizlik makinelerinde ve tamamında yatak temizliğinde da kullandığımız uygun, Antibakteriyel ilaçlar sayesinde daha derin temizlik sağlıyoruz.

Yatak Yıkama Ve Temizliğin Önemi

Hala ikna olmuyorsanız, işte profesyonel yatak temizliği yapmanızın nedeni:

İnsanlar her gece 200 gram ter dökerler. Tamamen uyuduğunuz ter miktarını hayal edin.
Toz akarları – Bu neredeyse görünmez yaratıklar, kirli yatakları sever ve çok hızlı ürer, astım ve egzama gibi hastalıklara ve bazı garip alerjilere neden olur.
İnsanlar ortalama olarak hayatlarının üçte birini yatağında geçirir.

Mersin Yatak Yıkama Fiyatları

Yatak yıkama fiyatları kişi sayısına göre belirlenir ve %99 temizlik sadece beyaz yataklarda sağlanır renkli yataklarda bu oran %80 e düşebilir.

Çift Kişilik Yatak yıkama Fiyatı 200 TL

1 Buçuk Kişilik Yatak yıkama Fiyatı 150 TL

Tek Kişilik Yatak yıkama Fiyatı 100 TL

Eğer ihtiyacınız varsa koltuk yıkama da yapıyoruz.

Yataktan İdrar Lekesi Nasıl Çıkar sorunuzda Genellikle çocukların bulunduğu evlerde daha fazla görülen, seyrek de olsa büyüklerin de yatak ıslatma sorunundan kaynaklanan, hasta bakılan evlerde ya da evinizde beslediğiniz ev hayvanlarının da yapabilir.

Yataktan İdrar Lekesi Nasıl Çıkar

idrar lekeleri, istenmeyen görüntü ve kötü kokuları içerdiği için, yeni oluştuğunda temizlemek veya öncesinde önlem almak gerekmektedir.

Mersin Yatak Yıkama: Yatak ve koltuklarda oluşan idrar lekelerini biz profesyonel Yatak Yıkama ve koltuk yıkama hizmetimizle size yardımcı olabiliriz. Bizi Arayınız.

Çünkü idrar asitli bir yapıdadır. Bu yüzden kolaylıkla leke bırakabilir.Yataklarınızda yatak koruyucu diğer adıyla alezler kullanabilirsiniz, ancak yatak koruyucular yatağınızı korusa da çarşaf ve yatak koruyucuyu geniş bir alan olarak idrardan ıslanacaktır.

Yataktan İdrar Lekesi Nasıl Çıkar Tavsiyeler

Yatağınızda ki idrar lekesi yeni oluştuysa, öncelikle idrarın fazlasını bir kumaş, havlu veya vakumlu süpür genizle alın.

Önceden kalan idrar lekesi ise ve yeni oluşan ve fazlalığını aldığınız idrar lekesinin üzerine lekeyi kapatacak şekilde karbonat döküp bir gece bekletin. Bir gün sonra karbonatlı kısmı süpürgeniz ile alın ve yine karbonat ve oksijenli suyu karıştırıp bu karışımla nemli hale getirdiğiniz bez ile yatağınızı silin. Islak ve nemli kalmaması, iyice kuruması için saç kurutma makinesini kullanarak kurutabilirsiniz.

Yatağınızda ki idrar lekesi ve kokusunu çıkarabilmek için, bir başka yöntem ise bir karışım hazırlamaktır, bu karışım ise, bir kabın içine bir çay bardağı su, bir kaşık sirke, bir kaşık bulaşık deterjanı, bir kaşık karbonat ve iki damla dezenfektan. İyice karıştırdığınız bu malzemeleri, bir bez yardımıyla idrar olan lekenin üzerini iyice örtün, bir süre bekledikten sonra temiz su ile bu karışımı silin, sildiğiniz nemli yere yine karbonatla kapatacağınız lekenin üzerini bir gece bekledikten sonra, elektrik süpürgesi ile karbonatı alın.

Yataktaki İdrar Lekesi Nasıl Giderilir?

İdrar lekesi yatağa geçer geçmez hemen yataktaki lekeli bölgeyi soğuk su ile durulayın. Durulama sonrasında başka bir kovada toz deterjan ya da enzim tozunu iyice köpürtün ve bu su ile yatağa ön ıslatma uygulayın. Ön ıslatma sonrasında yatağı her zaman temizlediğiniz gibi temizleyin. Temizleme sonrasında bir defa da tuzlu su ile iyice yatağı silin.

Bu işlemler sonucunda yatağın renginde değişme gözlemlerseniz o zaman hemen yatağı amonyak ile iyice silin ve sonrasında bol su ile iyice durulayın. Eğer yatağınızın türü yünlü ya da ipekli ise o zaman kesinlikle amonyak kullanmayın.

Kurumuş İdrar Lekeleri

Eğer yatağın üzerinde eskimiş ve sarı lekeler haline gelmiş olan idrar lekeleri bulunuyor ise o zaman hemen yatağa klor beyazlatıcı uygulayabilirsiniz. Eskimiş lekelerde beyazlatıcı kullanırken dikkatli olun. Çünkü bazı yatak yüzlerinde beyazlatıcılar hem kahverengi hem de sarı lekelere neden olabilir.

Yataktan İdrar Lekesi Nasıl Çıkar Öneriler

Kurumuş idrar lekelerini temizlemenin en iyi yolu lekeli bölgeleri temiz su ile ıslatıp en az yarım saat kadar bu şekilde beklemelerini sağlayın.

Yarım saat sonra lekeli bölgeler zaten ıslak olduğu için Üzerlerine deterjan ve beyazlatıcı karışımı hazırlayıp iyice yayarak sürün. Bu noktada yatağınızın türüne uygun olan beyazlatıcı ve deterjan karışımını hazırlama dikkat edin. Karışımı lekeli bölgeye uyguladıktan sonra bir yarım saat kadar daha bu şekilde lekeleri yumuşatın. Sonrasında her zaman olduğu gibi yıkama ve durulama işlemi uygulayın.

Bazı yataklar beyaz değildir ya da beyaza yakın ancak daha bir koyu renkte olur. Bu gibi yatakları temizlemeden önce mutlaka yatağın görünmeyen bir kısmında beyazlatıcı ve deterjan karışımını deneyin. Eğer beyazlatıcı yatakta iz yapıyor ise ya da yatağın rengini açıyor ise o zaman mutlaka beyazlatıcı yerine çok sıcak su kullanabilirsiniz.

Koltuktan İdrar Lekesi Nasıl Çıkar?

Koltukta oluşan idrar lekesi ve kokusunu, yataktan idrar lekesi nasıl çıkar bölümümüzden okuyarak uygulayabilirsiniz.

Bir yorum bırakın

Detaylar için Ara