Evlere Temizlikçi Bayan Gönderilir
Haftanın 7 Günü 08:00/22:00
0536 033 80 30

Mersin Yenişehir Koltuk Yıkama

 Mersin Yenişehir Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır ?

Mersin Yenişehir Koltuk Yıkama: Evlerinizde bulunan oturma grupları klasik yöntemlerle temizlenmesi mümkün olmadığından Profesyonel koltuk temizleme firmaları devreye girer.

yenişehir koltuk yıkama

Mersin Yenişehir Koltuk Yıkama ile tüm lekeler %99 çıkartıyoruz

Hizmetlerimiz oturma grubu temizliği ile sınırlı değildir. Araç koltuk yıkama, Yatak yıkama, Ev temizliği, Günlük Temizlikçi bayan temini, İnşaat temizliği, Tadilat Temizliği, Eşyalı Eşyasız ev temizlik hizmetleri de veriyoruz.

Peki yıkama nasıl yapılır ? aşağıdaki aşamaların yapılması ile gerçekleşir.

1 Aşama çevre dostu iduna marka koltuk temizleme şampuanı ile koltuklar 2 santim derinliğe kadar su ile ıslatılır.

Not. Koltukların arka yüzeyleri yıkanmaya uygun değildir. Koltukların arka taraflarında yeteri kadar sünger kalınlığı olmadığında su hemen ahşap ve metale ulaşır paslanma veya sarkmaya neden olur.

2 Aşama koltuk temizliğinde kullanılmak üzere özel olarak imal edilen koltuk fırçalama makinesi ile koltuğun tüm ıslatılan bölümleri fırçalanır.

3 Aşama koltuğun kirleri yumuşaması için birkaç dakika bekletilir ve koltuk temizliği için özel olarak üretilen bizim kullandığımız Karcher vakum makinesi ile koltuğun Kirli suyu çekmeye başlanır kirli su çekilirken aynı zamanda makine temiz su vererek koltuğun durulanması sağlanır.

4 Aşamada koltuklarda çıkmayan leke olursa en son aşamada koltukların lekeleri çıkması için  müdahale gerekebilir. Çoğu zaman ilk yıkamada koltuktaki lekeleri çıkarıyoruz.

Mersin Yenişehir Koltuk Yıkama Fiyatları Ne Kadar ?

Mersin Yenişehir Koltuk Yıkama fiyatları yıkamacı firmalar arasında değişiklik göstermektedir Bunun sebebi firmanın marka olması işçi kullandığı makine ve ne kadar temiz yıkadığı ile alakalıdır.

Mersin ev temizlik şirketi olan Sera temizlik olarak koltuk temizliğinde %99 kir ve leke çıkarma garantisi ile hizmet veriyoruz. Aşağıdaki önemli konuyu okuduktan sonra bizim fiyat listemizi incelemenizi tavsiye ediyoruz

Önemli Lütfen Okuyun: fiyatlar ile ilgili biraz fiyat araştırdığınız da göreceksiniz ki 60 TL ile 200 TL arasında yıkama fiyatları var 60-70 tl ye koltuk yıkaya bileceğini iddia eden kişilere kesinlikle güvenmeyin çünkü koltuklarınızı hiçbir zaman temiz yıkamayacaklar. Evde koltuk temizleme işine yeni başladıkları için yeteri kadar bilgi, tecrübe, ekipman yoktur. Mersin Yenişehir de Koltuk Yıkama arıyorsanız lütfen çok iyi araştırınız aksi takdirde koltuklarınız ve siz zarar görürsünüz. 

 Her işin bir maliyeti olduğu için çekyat yıkama ve temizlemenin de bir maliyeti vardır. Yakıt, Makina, Yedek parça, Şampuan, ve işçilik giderleri, 1 Koltuk takımı için gerekli olan maliyeti zaten 60 lira, bu durumda hiç para kazanmadan koltuk temizleme yapmak gerekiyor. 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yıkanan Koltuklar Kaç Saatte Kurur ?

Yıkanan koltuklar koltuğun kumaşına bağlı olarak 8 ile 12 saat arasında kuruma gerçekleşir.

Koltuk Yıkama Fiyatları Ne Kadar ?

Koltuk takım temizlik fiyatları 100 tl ile 200 tl arasında değişmektedir.

Koltuk Yıkamada hangi şampuanlar kullanılır ?

Biz çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen ıduna marka koltuk şampuanı ve koltuk leke çıkarıcı kimyasalları kullanırız

Bir yorum bırakın

Detaylar için Ara